Analýza webu

Vaše stránky se Vám zdají v pořádku, ale myslíte si, že Vám nepřináší kýžený výsledek? Váš web podrobíme testům a zjistíme v jaké je kondici a navrhneme řešení, aby vaše stránky byly přístupnější a aby se na ně hrnuli noví zákazníci.

  • Analýza použitelnosti – vaše stránky se mohou stát pro uživatele bludištěm, ne-li pastí do které spadnou a neví jak se vrátit zpátky. Tyto situace se nemohou stát, pokud chyby nalezneme a vyladíme!

  • Analýza optimalizace pro vyhledávače – jednoduše musíte být vidět! Odhalíme nedostatky ve struktuře vašeho webu, projdeme se marastem vašeho starého kódu a navrhneme Vám, jak vše projasnit a jak z vašeho webu udělat zenovou zahradu.

  • Detailní analýza – webové stránky nejsou jenom o pohybujících se obrázcích a horách textu, za vším by měl být jistý cíl a a plán jak k tomuto cíli dospět. I z malého projektu se může stát nabubřelý obr, který Vás samotné může přerůst. Navrhneme Vám strategii takovou, abyste jako David porazili Goliáše, nebo naopak abyste nechodili se samopalem na komára ;-)

Objednejte si naše služby