Webové stránky

Kvalitní web musí dobře vypadat, obsahovat srozumitelné informace, snadno se používat a musí být vidět ve výsledcích vyhledávačů, lidově musíte ho vygůglit (google.cz). Základem je webdesign, tedy grafika pro web, která respektuje jistá omezení jazyka HTML i vlastnosti prohlížečů, vaše stránky musí především všude vypadat a fungovat stejně, musí se nakódovat technologií, které rozumí každý prohlížeč.

  • Každá firma musí být vidět na internetu. Nabízíme tvorbu webových stránek s působivým designem, který respektuje požadavky uživatele i zadavatele. Použijeme všech dostupných technologií k tomu, aby se o Vás svět dozvěděl.

  • Dobrou podporou vašich webových stránek jsou mikro-stránky. Jsou to obsahem malé stránky podporující nějakou službu nebo výrobek. Mohou být informační, nebo vizuálně bohaté, plné animací a videa.

  • Webové stránky také potřebují péči a měly by být dále rozvíjeny. Budeme rádi spolupracovat na další činnosti spojené s vašimi stránkami. Postaráme se o servis a správu webu, vytvoříme Vám reklamní kampaně a budeme Vaše stránky šperkovat pro vyhledávače...

Objednejte si naše služby